Jakie bonusy oferuje Totalbet?

Totalbet posiada bogaty asortyment promocji skierowanych dla początkujących i zaawansowanych graczy. Liczba dostępnych bonusów może zawstydzić największych bukmacherów na rynku. Jakie rodzaje bonusów bukmacherskich udostępniono w Totalbet oraz jakim warunkom podlegają? Opowiemy sobie w niniejszym artykule.

Rodzaje bonusów bukmacherskich w Totalbet dla nowych użytkowników.

Pierwszym bonusem, z którym spotkają się nowi gracze, będzie zwiększenie środków na koncie typerskim po dokonaniu pierwszej wpłaty. Bukmacher podwaja ich wartość, do maksymalnej kwoty 5000 zł. Pierwsze zasilenie depozytu skutkuje także przyznaniem kwoty 40 zł na darmowy zakład. Dla osób, które posiadają kod promocyjny, bukmacher Totalbet przewidział również darmowy zakład bez depozytu na kwotę 15 zł. Chociaż jego wartość wydaje się niewielka, umożliwia całkowicie darmowe przetestowanie oferty Totalbet bez narażania własnych pieniędzy na stratę.

Totalbet bonus powitalny- zasady promocji

Bonus powitalny w Totalbet dotyczący zwiększenia środków na depozycie podlega warunkom minimalnego obrotu, które są raczej trudne do realizacji dla osób początkujących. Skuteczne czterokrotne obstawienie kuponu AKO z minimum 4 zdarzeniami ma raczej małe szanse powodzenia. Jednak jeśli się uda, otrzymane środki w pełni rekompensują podjęty wysiłek. Dużo lepiej wygląda natomiast bonus powitalny w formie freebetów. Można je wykorzystać na dowolny zakład z oferty, a wygrana jest udostępniona do wypłaty od zaraz, bez konieczności spełnienia wymogu dodatkowego obrotu. W Totalbet bonus powitalny przynosi graczom wiele korzyści, dlatego warto zarejestrować swoje konto w tej firmie i czerpać zyski z promocji dla nowych użytkowników.

Rodzaje bonusów bukmacherskich dla stałych graczy

Najbardziej interesującą część oferty promocyjnej Totalbet stanowią różne rodzaje bonusów bukmacherskich przeznaczone dla stałych graczy. Totalbet przyjął odwrotną strategię niż większość bukmacherów- tutaj ilość bonusów zwiększa się wraz z intensywnością zawierania kuponów i nabieraniem doświadczenia.

Promocja Total Bonus dotyczy zwiększenia wygranych na kuponie nawet o 100%, w zależności o liczby zdarzeń w zakładzie. TotalBoost to rodzaj promocji polegającej na zwiększeniu kursów dla poszczególnych rozgrywek. TotalBoost ma charakter okresowy i dotyczy najważniejszych wydarzeń dla danej dyscypliny sportowej.

W ramach stałej oferty Totalbet otwiera także możliwość wcześniejszego zamknięcia kuponu AKO i zrealizowania zysku. Ten mechanizm, znany pod nazwą cash-out, spotyka się z pozytywnymi opiniami ze strony graczy. Dlatego bardzo dobrze, że Totalbet nie wprowadził tu żadnych ograniczeń.

Totalbet umożliwia również grę bez podatku, oferuje freebety urodzinowe, prowadzi loterię Kasomania, a także zwraca stawkę kuponu w ramach promocji Bezpieczny Zakład, obowiązującej dla AKO z 10. wydarzeniami. Jeśli jedno z wydarzeń będzie przegrane, bukmacher zwraca pełną kwotę wydaną na zawarcie kuponu.

Bonusy od bukmachera Totalbet- aktualne informacje

Totalbet na bieżąco aktualizuje swoje promocje, dlatego warto regularnie sprawdzać informacje od tego bukmachera. Wszelkie aktualności wraz z recenzjami poszczególnych elementów oferty Totalbet dostępne są na zawodtyper.pl, jako kompleksowym portalu informacyjnym dla typerów. Zawodtyper.pl integruje w jednym miejscu wszelką wiedzę potrzebną do skutecznego obstawiania rozgrywek sportowych. Bonusy od bukmachera Totalbet pomagają w zyskownych transakcjach i zostały docenione przez tysiące graczy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *